Kurz prvej pomoci pre všetkých

PrIHLÁŠKA NA KURZ PRVEJ POMOCI

 

Prihlásiť sa na kurz prvej pomoci môžete:

1. e-mailom na adresu kurzpp@gmail.com (nezabudnite uviesť meno, priezvisko, titul, dátum a miesto narodenia, kontakt na Vás), a priložte aj formulku: "Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti PRO-MED, s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely kurzu prvej pomoci v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Som si vedomý/vedomá, že moje práva sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

2. vyplnením údajov do formulára (meno, priezvisko, dátum a miesto narodenia, kontakt na Vás) , ktorý nájdete TU

 

3. formou SMS (prípadne Viber) na t. č. 0917 279 239 (meno, priezvisko, dátum a miesto narodenia) - zaslaním Vašich údajov súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou PRO-MED, s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým že tieto údaje môžu byť spracované pre účely kurzu prvej pomoci v zmysle Zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ste si vedomý/vedomá, že Vaš práva sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Harmonogram konania kurzov

Kurzy sa konajú zvyčajne v sobotu so začiatkom v dopoludňajších hodinách - termín najbližšieho kurzu nájdete na úvodnej stránke .

 

Poplatok za absolvovanie kurzu prvej pomoci a vystavenie potvrdenia   - 25 €

Poplatok za vystavenie duplikátu potvrdenia - 10 € 

Kontakt

KURZ PRVEJ POMOCI

kurzpp@gmail.com

+421917279239 (najlepšie formou SMS, Viber)

Vyhľadávanie

© 2010 Všetky práva vyhradené. PRO-MED, s.r.o.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode